Status message

The webform component multifile is not able to be displayed

Metalluksed

header-image: 

Kasutusala
Peamiselt elamutes ja mitmekorruselistes kortermajades kasutatav metalluks. Sobib kasutada ka tööstushoonetes, kontorites või eramutel välisuksena (sisseuksena).

body-second-col: 
image-second: 
body-second: 

Mõõdud Lengi tüüp M. Lengi tüüp S
Maksimaalne suurus, mm: M 1420x2950x110; S 1420x2950x110
Maksimaalne ehitusava, mm: M 1440x2960; S 1440x2960

Konstruktsioon
Väljapoole avanev ühe/kahe lukuga metalluks. Uks on valmistatud külmvaltsitud leht terasest stantsimise, kantimise ja keevitamise teel.Hingedeks on kolm keevitatavat kuullaagriga terashinge. Hinge telje läbimõõt on 10-25 mm. Turvaelementideks on ukselehe sisseulatuvad turvatihvtid (trepikojauksel neid ei ole) ja lukukarbid.

image-second: 
body-second: 

Ukseleht, leng
Ukseleht on paksusega 50-55 mm. Mantelservad asuvad külgedel ja üleval. Väliskülg on valmistatud 1,5 mm ja sisekülg 1,5 mm paksusest leht terasest Ukselehe sees on L-profiiliga tugevdusribid ja isolatsioonimaterjaliks kivivill paroc paksusega 50 mm. Leng on valmistatud 1,5 mm külmvalts leht terasest profiilidest , mis on lengi nurkadest ühendatud keevisõmblustega. Lengi on võimalik tellida kas paigalduspilusid katvakatteliistuga, pealepandav leng, ( tüüp M) või seinapinnast sügavamale paigaldatava ilma katteliistuta, seinaavasse sisseehitatav leng, (tüüp S) lahendusega. Ukse tihendiks on lengile kinnitatud elastsest kummist P-profiiliga tihend.

body-second: 

Viimistlus
Uksed on värvitud enam levinud värvitoonides pulbervärviga. Standard toonideks on valge (RAL9016), hall (RAL7040), pruun (RAL8017 ja RAL8019). Lisa võimalusena saab uksi värvida kogu RAL värvikaardi toonides erivärviga või “antik-pronks-lakk”, antik-kuld-lakk” ja “antik-hõbelakk” värviga. Välisustele lisandub pulberlakk.

Lukud
Uksele saab paigaldada tuntud lukufirmade Abloy, Boda, Assa, Cisa, Mottura, Vasar ja Nemef kasutuslukke alumisteks ja ülemisteks lukkudeks. Turvalukuna saab paigaldada Abloy, Boda , Assa ,Nemef, Mottura, Cisa, Elbor turvalukke ülemisteks ja alumisteks turvalukkudeks. Sisseehitatud korpusega lukud.

Lisad
Uksele saab täiendada ja komplekteerida järgmiste lisadega: -roostevaba terasest lävepakk, -furnituur tellija soovil -paigalduspilu katvad lengi värvi lehtmetallist piirdeliistud, -ukse silm, turvakett, ukse sulgur ja ne.

Klaasid
Klaasina võib kasutada kõiki olemasolevaid ühekordse või pakettklaasi tüüpe paksusega maksimaalselt 27mm. Turvalisuse tõstmiseks võib kasutada erinevaid lamineeritud, karastatud või kombineeritud turvaklaase..

Tootjal on õigus teostada toodete spetsifikatsiooni muudatusi Muudatus sõltub ukseava eritingimusest

button-area: